2006-01-21 Oslo Open

For andre år på rad vant Johan Dovland Oslo Open. På de neste plassene fulgte Alexander Bøe og debutanten Trond Méthi.

Fullstendig resultatliste etter 7 runder:
  1:   6.  pts [574]   DOVLAND Johan 
               [567]   BOE Alexander
  3:   5.  pts [567]   METHI Trond     BESTE DEBUTANT
               [550]   BJUR Magnus 
  5:   4.  pts [531]   RAA Harald
               [510]   SKOGEN Tor-Birger
               [458]   LANGFJAERAN Line Mette
  8:   3.  pts [504]   BERG Robert
               [479]  -BRUDEVOLL Oyvinn (6 runder)
               [461]   OLSEN Paal T.
 11:   2.  pts [412]   WENSAAS Andreas  DEBUTANT
 12:   1.5 pts [434]   ERLANDSEN Morten DEBUTANT
               [297]   VELTEN Haakon    DEBUTANT
 14:   1.  pt  [267]   GARCIA Sindre    DEBUTANT

Results of round 1 :
1  BOE Alexander          (1878) -- BERG Robert            (1993)  39/25
2  SKOGEN Tor-Birger      (1802) -- BJUR Magnus            (2506)  18/46
3  LANGFJAERAN Line Mette (1932) -- RAA Harald             (2507)  13/51
4  OLSEN Paal T.          (2511) -- VELTEN Haakon          (2528)  49/15
5  BRUDEVOLL Oyvinn       (1966) -- Trond Methi            (2525)  25/39
6  Andreas Wensaas        (2526) -- GARCIA Sindre          (2529)  58/06
7  Morten Erlandsen       (2527) -- DOVLAND Johan          (1894)  22/42

Results of round 2 :
1  Trond Methi            (2525) -- BOE Alexander          (1878)  29/35
2  RAA Harald             (2507) -- OLSEN Paal T.          (2511)  44/20
3  DOVLAND Johan          (1894) -- Andreas Wensaas        (2526)  54/10
4  BJUR Magnus            (2506) -- Morten Erlandsen       (2527)  38/26
5  GARCIA Sindre          (2529) -- BRUDEVOLL Oyvinn       (1966)  02/62
6  VELTEN Haakon          (2528) -- LANGFJAERAN Line Mette (1932)  00/64
7  BERG Robert            (1993) -- SKOGEN Tor-Birger      (1802)  38/26

Results of round 3 :
1  BOE Alexander          (1878) -- DOVLAND Johan          (1894)  34/30
2  RAA Harald             (2507) -- BJUR Magnus            (2506)  28/36
3  BRUDEVOLL Oyvinn       (1966) -- BERG Robert            (1993)  50/14
4  LANGFJAERAN Line Mette (1932) -- Trond Methi            (2525)  12/52
5  Andreas Wensaas        (2526) -- OLSEN Paal T.          (2511)  12/52
6  Morten Erlandsen       (2527) -- GARCIA Sindre          (2529)  61/03
7  SKOGEN Tor-Birger      (1802) -- VELTEN Haakon          (2528)  56/08

Results of round 4 :
1  BJUR Magnus            (2506) -- BOE Alexander          (1878)  48/16
2  OLSEN Paal T.          (2511) -- BRUDEVOLL Oyvinn       (1966)  37/27
3  Trond Methi            (2525) -- RAA Harald             (2507)  39/25
4  DOVLAND Johan          (1894) -- SKOGEN Tor-Birger      (1802)  41/23
5  BERG Robert            (1993) -- Morten Erlandsen       (2527)  50/14
6  LANGFJAERAN Line Mette (1932) -- Andreas Wensaas        (2526)  49/15
7  VELTEN Haakon          (2528) -- GARCIA Sindre          (2529)  35/29

Results of round 5 :
1  DOVLAND Johan          (1894) -- BJUR Magnus            (2506)  43/21
2  BOE Alexander          (1878) -- OLSEN Paal T.          (2511)  49/15
3  Andreas Wensaas        (2526) -- Trond Methi            (2525)  17/47
4  RAA Harald             (2507) -- BERG Robert            (1993)  44/20
5  BRUDEVOLL Oyvinn       (1966) -- VELTEN Haakon          (2528)  44/20
6  Morten Erlandsen       (2527) -- LANGFJAERAN Line Mette (1932)  25/39
7  GARCIA Sindre          (2529) -- SKOGEN Tor-Birger      (1802)  00/64

Results of round 6 :
1  BJUR Magnus            (2506) -- Trond Methi            (2525)  28/36
2  BRUDEVOLL Oyvinn       (1966) -- BOE Alexander          (1878)  14/50
3  OLSEN Paal T.          (2511) -- DOVLAND Johan          (1894)  17/47
4  SKOGEN Tor-Birger      (1802) -- RAA Harald             (2507)  35/29
5  BERG Robert            (1993) -- Andreas Wensaas        (2526)  58/06
6  VELTEN Haakon          (2528) -- Morten Erlandsen       (2527)  32/32
7  GARCIA Sindre          (2529) -- LANGFJAERAN Line Mette (1932)  15/49

Results of round 7 :
1  Trond Methi            (2525) -- DOVLAND Johan          (1894)  12/52
2  LANGFJAERAN Line Mette (1932) -- BOE Alexander          (1878)  22/42
3  BJUR Magnus            (2506) -- BERG Robert            (1993)  38/26
4  SKOGEN Tor-Birger      (1802) -- OLSEN Paal T.          (2511)  53/11
5  Morten Erlandsen       (2527) -- RAA Harald             (2507)  09/55
6  Andreas Wensaas        (2526) -- VELTEN Haakon          (2528)  59/05

GARCIA Sindre (2529)    BYE