2006-03-05 Junior-NM

Jonas Kjellstadli vant Junior-NM.

Jonas slo Ingvild Kjellstadli 43-21 i finalen. Blant de noe eldre
gikk Torstein Bråthen av med seieren i Fossil Cup.
Junior-NM:

 1:   4.   pts  [374]   KJELLSTADLI Jonas (1953) {N}        + 1 (43)
 2:   3.   pts  [343]   KJELLSTADLI Ingvild (2543) {N}        + 0 (21)
                [334]   JACOBSEN May Helene (2542) {N}
 4:   2.5 pts   [338]   TERJESEN Jonas Ettestol (2519) {N}
 5:   2.  pts   [384]   TORGERSEN Goran (2516) {N}
                [372]   SCHEVING AAS Sigrun (1947) {N}
                [337]   BIE Kjell-Olaf (2517) {N}
                [319]   HAYES Victoria (2544) {N}
 9:   1.  pt    [289]   JACOBSEN Ida Marie (2532) {N}

 

Fossil Cup:

  1:   5.  pts [478]   BRATHEN Torstein (1942) {N}          + 1 (41)
               [453]   SCHEVING Gudny Osk (1801) {N}    + 0 (23)
  3:   4.5 pts [456]   OMDALSMOEN Tore (2545) {N}
  4:   3.5 pts [424]   LYNGROTH Johnny (2521) {N}
  5:   2.5 pts [307]   PHIX Storm (2541) {N}

 

Resultater

Results of round 1:
1 KJELLSTADLI Jonas (1953) — SCHEVING AAS Sigrun (1947) 41/23
2 HAYES Victoria (2544) — BIE Kjell-Olaf (2517) 34/30
3 JACOBSEN Ida Marie (2532) — KJELLSTADLI Ingvild (2543) 27/37
4 JACOBSEN May Helene (2542) — TORGERSEN Goran (2516) 38/26
5 BRATHEN Torstein (1942) — TERJESEN Jonas Ettestol (2519) 54/10
6 LYNGROTH Johnny (2521) — PHIX Storm (2541) 54/10
7 SCHEVING Gudny Osk (1801) — OMDALSMOEN Tore (2545) 31/33

Results of round 2 :
1 OMDALSMOEN Tore (2545) — LYNGROTH Johnny (2521) 32/32
2 KJELLSTADLI Ingvild (2543) — BRATHEN Torstein (1942) 13/51
3 HAYES Victoria (2544) — JACOBSEN May Helene (2542) 44/20
4 TORGERSEN Goran (2516) — KJELLSTADLI Jonas (1953) 64/00
5 PHIX Storm (2541) — TERJESEN Jonas Ettestol (2519) 32/32
6 BIE Kjell-Olaf (2517) — JACOBSEN Ida Marie (2532) 36/28
7 SCHEVING AAS Sigrun (1947) — SCHEVING Gudny Osk (1801) 13/51

Results of round 3 :
1 BRATHEN Torstein (1942) — HAYES Victoria (2544) 58/06
2 LYNGROTH Johnny (2521) — BIE Kjell-Olaf (2517) 43/21
3 JACOBSEN May Helene (2542) — OMDALSMOEN Tore (2545) 10/54
4 SCHEVING Gudny Osk (1801) — TORGERSEN Goran (2516) 36/28
5 KJELLSTADLI Jonas (1953) — KJELLSTADLI Ingvild (2543) 47/17
6 TERJESEN Jonas Ettestol (2519) — SCHEVING AAS Sigrun (1947) 20/44
7 JACOBSEN Ida Marie (2532) — PHIX Storm (2541) 25/39

Results of round 4 :
1 OMDALSMOEN Tore (2545) — BRATHEN Torstein (1942) 23/41
2 SCHEVING Gudny Osk (1801) — LYNGROTH Johnny (2521) 40/24
3 HAYES Victoria (2544) — KJELLSTADLI Jonas (1953) 18/46
4 KJELLSTADLI Ingvild (2543) — PHIX Storm (2541) 35/29
5 BIE Kjell-Olaf (2517) — JACOBSEN May Helene (2542) 30/34
6 SCHEVING AAS Sigrun (1947) — TORGERSEN Goran (2516) 44/20
7 TERJESEN Jonas Ettestol (2519) — JACOBSEN Ida Marie (2532) 43/21

Results of round 5 :
1 BRATHEN Torstein (1942) — SCHEVING Gudny Osk (1801) 20/44
2 KJELLSTADLI Jonas (1953) — LYNGROTH Johnny (2521) 45/19
3 OMDALSMOEN Tore (2545) — SCHEVING AAS Sigrun (1947) 50/14
4 JACOBSEN May Helene (2542) — KJELLSTADLI Ingvild (2543) 34/30
5 TERJESEN Jonas Ettestol (2519) — HAYES Victoria (2544) 53/11
6 PHIX Storm (2541) — BIE Kjell-Olaf (2517) 22/42
7 TORGERSEN Goran (2516) — JACOBSEN Ida Marie (2532) 49/15

Results of round 6 :
1 BRATHEN Torstein (1942) — KJELLSTADLI Jonas (1953) 44/20
2 SCHEVING Gudny Osk (1801) — JACOBSEN May Helene (2542) 51/13
3 OMDALSMOEN Tore (2545) — TERJESEN Jonas Ettestol (2519) 54/10
4 LYNGROTH Johnny (2521) — TORGERSEN Goran (2516) 52/12
5 KJELLSTADLI Ingvild (2543) — BIE Kjell-Olaf (2517) 36/28
6 SCHEVING AAS Sigrun (1947) — PHIX Storm (2541) 29/35
7 JACOBSEN Ida Marie (2532) — HAYES Victoria (2544) 33/31

Results of round 7 (finaler):
1 SCHEVING Gudny Osk (1801) — BRATHEN Torstein (1942) 23/41
2 KJELLSTADLI Ingvild (2543) — KJELLSTADLI Jonas (1953) 21/43