2006-03-05 Kilden Open

Sigrun Scheving Aas vant Kilden Open 3. mars.

Hele 16 spillere deltok i turneringen, som ble arrangert i
forbindelse med Spilluka i Arendal.
1:   4.  pts [325]   SCHEVING AAS Sigrun (1947) {N}
2:   3.5 pts [268]   BIE Kjell-Olaf (2517) {N}
3:   3.  pts [331]   TORGERSEN Goran (2516) {N}
[291]   WAMMING Ulf (2530) {N}
5:   2.5 pts [289]   MANNHEIM Vetle (1991) {N}
6:   2.  pts [286]   MACK Lillian (2531) {N}
[262]   TERJESEN Jonas Ettestol (2519) {N}
[260]   JACOBSEN Ida Marie (2532) {N}
[250]   LI Kim Andre (2533) {N}
[249]   HANSTAD Yngvar Kvifte (2534) {N}
[225]   SAFARI Chris (2535) {N}
12:   1.  pt  [245]   BIE Karl Richard (2536) {N}
[239]   TRYDAL Oyvind (2537) {N}
[205]   JERNSLETTEN Vemund (2538) {N}
[193]   TORGERSEN Kristin (2539) {N}
16:   0.  pt  [178]   WATTO Daniel (2540) {N}

 Results of round 1 :

 1  WAMMING Ulf             (2530) -- JERNSLETTEN Vemund      (2538)  34/30
 2  TERJESEN Jonas Ettestol (2519) -- MACK Lillian            (2531)  19/45
 3  LI Kim Andre            (2533) -- WATTO Daniel            (2540)  64/00
 4  SCHEVING AAS Sigrun     (1947) -- BIE Karl Richard        (2536)  44/20
 5  HANSTAD Yngvar Kvifte   (2534) -- JACOBSEN Ida Marie      (2532)  33/31
 6  BIE Kjell-Olaf          (2517) -- MANNHEIM Vetle          (1991)  32/32
 7  SAFARI Chris            (2535) -- TORGERSEN Goran         (2516)  21/43
 8  TRYDAL Oyvind           (2537) -- TORGERSEN Kristin       (2539)  35/29

Results of round 2 :

 1  TORGERSEN Goran         (2516) -- HANSTAD Yngvar Kvifte   (2534)  64/00
 2  MACK Lillian            (2531) -- LI Kim Andre            (2533)  31/33
 3  WAMMING Ulf             (2530) -- TRYDAL Oyvind           (2537)  45/19
 4  MANNHEIM Vetle          (1991) -- SCHEVING AAS Sigrun     (1947)  10/54
 5  WATTO Daniel            (2540) -- BIE Kjell-Olaf          (2517)  14/50
 6  JERNSLETTEN Vemund      (2538) -- TERJESEN Jonas Ettestol (2519)  12/52
 7  BIE Karl Richard        (2536) -- TORGERSEN Kristin       (2539)  27/37
 8  JACOBSEN Ida Marie      (2532) -- SAFARI Chris            (2535)  47/17

Results of round 3 :

 1  SCHEVING AAS Sigrun     (1947) -- TORGERSEN Goran         (2516)  42/22
 2  LI Kim Andre            (2533) -- WAMMING Ulf             (2530)  11/53
 3  BIE Kjell-Olaf          (2517) -- HANSTAD Yngvar Kvifte   (2534)  42/22
 4  TERJESEN Jonas Ettestol (2519) -- JACOBSEN Ida Marie      (2532)  41/23
 5  TORGERSEN Kristin       (2539) -- MACK Lillian            (2531)  14/50
 6  TRYDAL Oyvind           (2537) -- MANNHEIM Vetle          (1991)  27/37
 7  JERNSLETTEN Vemund      (2538) -- BIE Karl Richard        (2536)  22/42
 8  SAFARI Chris            (2535) -- WATTO Daniel            (2540)  55/09

Results of round 4 :

 1  WAMMING Ulf             (2530) -- SCHEVING AAS Sigrun     (1947)  31/33
 2  MACK Lillian            (2531) -- BIE Kjell-Olaf          (2517)  24/40
 3  TORGERSEN Goran         (2516) -- TERJESEN Jonas Ettestol (2519)  42/22
 4  MANNHEIM Vetle          (1991) -- LI Kim Andre            (2533)  42/22
 5  BIE Karl Richard        (2536) -- SAFARI Chris            (2535)  28/36
 6  HANSTAD Yngvar Kvifte   (2534) -- TRYDAL Oyvind           (2537)  42/22
 7  JACOBSEN Ida Marie      (2532) -- TORGERSEN Kristin       (2539)  47/17
 8  WATTO Daniel            (2540) -- JERNSLETTEN Vemund      (2538)  19/45